Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Jack Zhan

Telefon numarası : +86 15011980696

Naber : +8615011980696

Free call
Sunnran Packaging Machinery Co., Ltd.

Müşteriye kaliteli tedarik etmeye adadık, makul fiyatla makine yapabilir

  • Sunnran Packaging Machinery Co., Ltd.
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Şirket ticaret
Markalar: Sunnranpack No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: 800-1000 Yıl kurulan: 2014
İhracat p.c: 70% - 80%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Sunnran & Kaixin şirketi, müşterilerimize mümkün olan en iyi anahtar teslimat projesi çözümünü sağlamak için kaynaklarını ve deneyimlerini ortak bir girişimde birleştirdi.Kaixin Şirketi 2014 yılında lak kaplama sistemleri üretmek için kuruldu, taşıyıcılar, konserve vücut şekillendirme makineleri, dekoratif konserve yapım makineleri ve indüksiyon fırınları.

 

* 2 parça DRD kutu üretim hattı
* 3 adet teneke kutu üretim hattı
* Aerosol teneke kutu üretim hattı
* Kimyasal kutu yapım makineleri
* EOE ve POE Üretim hattı
* Şık teneke kutu makineleri
* Metal kaplama ve alt üretim hattı
* Kaynak makinesi ve Çin kombinasyon makinesi için yedek parçalar

 

Sunnran co., Çin kıtasının dışındaki pazara odaklanmak için kuruldu. En kaliteli makinelerin kaynağı konusunda deneyimliyiz ve müşterinin isteği üzerine yükseltme yapıyoruz.Makineler müşteri ile anlaşılmış çizgi özetine göre inşa edilir ve birbirine bağlanırKendi ürettiğimiz makinelerimiz, diğer ünlü kutu makineleri ve kutu üreticileri tarafından da seçilir: Golden eagle, Longwen, Shantou light, New Dodo, COFCO ve Sihai Co.Bazı kişilerin konserve üretiminde 20 yıldan fazla tecrübesi olan deneyimli çalışanlarımız ve kaynakçılar gibi konserve üretim makinelerinin tasarımı ve üretimi.

 

Ana müşterilerimiz gıda, içecek, toz, aerosol ve metal ambalajlama endüstrileri ile ilgileniyor.Orta Doğu'dakileri de dahil., Güney Amerika, Afrika, Asya ve Doğu Avrupa.

Bizi ziyaret etmek ve rehberlik sağlamak için dünyanın her yerinden gelen arkadaşları sıcak bir şekilde karşılıyoruz.

Çin Sunnran Packaging Machinery Co., Ltd. şirket Profili 0

Geçmiş

Jiegu Co, 2014 yılında teneke kutu cilalama sistemi, konveyörler, indüksiyon fırını, dilme vb. için makineler üretmeye başlamak için kuruldu.

 

Kaixin 2016 yılında kurulmuş olup, makine imalatı, fantazi kutu yapımı ve yedek parça kaynak otomasyonları için kurulmuştur.

 

2019 yılında kurulan Sunnran, JieGu ve Kaixin Company ile ortak girişimdir.Sunnran, müşterinin kaliteli makineyi makul fiyatla almasına yardımcı olmak için denizaşırı pazarı keşfetmeye kendini adamıştır.

 

 

Hizmet

Biz sadece kendi ürettiğimiz makineleri tedarik etmekle kalmıyoruz, aynı zamanda komple 3 parça kutu yapım hattı, 2 adet kutu yapım hattı, uç yapım hattı, genel kutu yapım hattı ve ayrıca boya kutusu bileşenleri ve komple anahtar teslimi proje tedarik edebiliyoruz. Aksesuarlar.

 

Sevkiyattan önce makine veya tüm hat monte edilecek, kilitlenecek ve devreye alınacaktır.Müşteri için detaylı eğitim materyali hazırlanacaktır.Kurulumdan sonra müşteri bir sorunla karşılaşırsa, kurulum için yurt dışına gitmeleri ve zamanında yedekleme yapmaları için insanları ayarlayacağız.

 

İhtiyacınız olan ürünleri almak için bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.

 

Ekibimiz

Çin Sunnran Packaging Machinery Co., Ltd. şirket Profili 0

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

jackchum@sunnran.com
+8615011980696
+86 15011980696
+86 15011980696